Prvé informácie o stretnutí rodín v Dubline

Dublinký arcibiskup Mons. Diarmud Martin zaslal na Slovensko pozvanie na 9. Svetové stretnutie rodín (SSR) rodinám v našej krajine a tým, ktorí sa  o ne starajú a podporujú ich, predstaviteľom Cirkvi. 

Arcibiskup Dublinu pozýva slovenské rodiny na deviate Svetové stretnutie rodín

Írsky Dublin privíta budúci rok deviate Svetové stretnutie rodín (od 22. do 26. augusta 2018). Slovenské rodiny a tých, ktorí sa o ne starajú a podporujú ich, ako aj zástupcov Cirkvi, na toto podujatie pozýva dublinský arcibiskup Mons. Diarmud Martin. Urobil tak v liste, ktorý poslal Konferencii biskupov Slovenska (KBS).

Ponuka pre bezdetné páry

Centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy organizuje aj v tomto roku víkendy pre bezdetné páry. Viac informácií nájdete TU

Zasadanie Rady KBS pre rodinu v Košiciach

Dňa 24.2.2016 sa v Košiciach uskutočnilo zasadanie Rady KBS pre rodinu pod vedením otca Mons. Milana Chautura, predsedu rady, za účasti 20 členov rady, kňazov a laikov zo všetkých diecéz.

Víkendy pre bezdetných manželov

Centrum pre rodinu Banskobystrickej diecézy organizuje aj tento rok dve víkendové stretnutia pre bezdetné manželské páry: "Manželstvo ako dar“ a "Túžime po požehnaní". Uskutočnia sa počas prvých dvoch májových víkendov na Donovaloch.